شورای اسلامی روستا قسمت دوم)

شورای اسلامی روستا قسمت دوم)

همانطور که در قسمت قبلی گفتیم روستای دلآباد در تمام ادوار تشکیل شوراها ،دارای شورا اسلامی بوده است.

در دوره فعلی ، فعالیت شورا های اسلامی روستا وشهر که از سال۹۲شروع شده است اعضا محترم آن عبارتند از:

 

 

شورااسلامی  روستایدلآباد1392-1396
شورااسلامی روستای دلآ باد۱۳۹۲-۱۳۹۶

۱-آقای رضا احمدی ،رئیس شورای اسلامی

۲-آقای ولی الله آخوندی، نایب رئیس شورا

۳-آقای قدرت الله ابراهیمی، منشی شورا

در این قسمت بیشتر با آقای رضا احمدی ،رئیس شورای اسلامی فعلی روستای دل آباد آشنا می شویم:

 

photo_2016-05-31_06-54-36

 

رضااحمدی

متولد:دل آباد

تحصیلات:دانشجوی دوره کارشناسی ارشد

محل کار: فرمانداری شهرستان بیرجند

فعالیتها:دبیر آموزش وپرورش،دهیار،نایب رئیس هیات صاحب الزمانی،مسئول بحران  فرمانداری شهرستان بیرجند و…

اودر سال ۱۳۵۲در روستای دل آباد چشم به جهان گشود . تحصیلات دوره ابتدایی را در زادگاهش دل آباد سپری کرد و سپس برای ادامه تحصیل ، راهی شهر بیرجند شد و تا پایان دوره متوسطه در بیرجند به تحصیل پرداخت .در آزمون سراسری شرکت، و ازآنجایکه علاقمند به شغل دبیری بود در انتخاب رشته  ، دبیری را برگزید ودر تربیت معلم گناباد به تحصیل مشغول شد. پس از پایان تحصیلات در روستاهای محرم درمیان به تدریس مشغول شد. دیری نپایید که به عنوان مدیر مدرسه به ادامه خدمت پرداخت.  اودر روستا های محل کار تنها معلم نبود بلکه همه کاره وحلال مشکلات بود. اودر ضمن کار از تحصیل فراموش نکرد ودر رشته جغرافیا به ادامه تحصیل پرداخت. پشتکار ودرایت او باعث شد تا شورای اسلامی دوره های پیشین از او تقاضا نمایند تا سمت دهیاری را قبول نمایند . وی با اصرار اهالی دهیار روستا شد و در دوران فعالیت  کارنامه قابل قبولی از خود رائه نمود  .در دوره دهیاری با وزارت کشور آشنا شد و با اصرار آنها از دبیری به وزارت کشور آمد و بعلت مشغله کاری از دهیاری استعفاء نمود .در دوره فعلی فعالیت شورا ها با اصرار اهالی ودوستانش کاندید شورااسلامی روستا شد و بالاترین رای را اخد نمود و به عنوان رئیس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد.

اوقبل ازآغاز فعالیت شورای اسلامی  فعلی، تلاش نمود تا انسجامی در هیات روستا ایجاد نماید.او توانست هیات را که فاقدهیات امنا بود  با دعوت از تمامی اهالی، سرو سامان داده، هیات امنا را تشکیل دهد ، تقسیم مسولیت نموده وبانی امری مهم  که ضرورت آن را احساس کرده بود گردد.او بعلت مشغله کاری ، مسئولیت هیات امنا هیات را به آقای ابراهیمی واگذار کرد. اما در تمامی موارد مشاور امین وصاحب نظر برای هیات امنا می باشد.

از مهمترین اقدامات شورای اسلامی فعلی، سنگ فرش نمودن کوچه های روستا وبهسازی معابر آن می باشد.

 

 

 

IMG_۲۰۱۴۰۶۲۱_۰۹۴۶۵۹

از دیگر کارهای که اومجدانه پیگیر آن است وشاید این روز زیاد وقت اورا می گیرد پیگیری امور حسینیه در حال ساخت روستا که در سه طبقه طراحی شده وبا پیگیری های اووهمت اهالی  بتن ریزی سقف ها به پایان رسیده است.

photo_2016-05-31_21-33-39

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *