درباره

باسلام واحترام
   نشریه  آوا طبیعت دل آباد ، اولین نشریه  بود که به همت و قلم  آقای محمد رضا سلمانی  در مورد روستا وآداب ورسوم آن ، تدوین   وانتشار می یافت  که به دلیل مشکلات و عدم همکاری مسولین ،  پس ار چند سال انتشار آن متوقف شد .

خلا ء آن پس توقف انتشار  محسوس بود  تا اینکه جوانا ن روستا  در صدد برآمدند بار دیگر  به معرفی روستا ی دل آباد  بپردازند واین بار به  همت دوتن از دانشجویان روستا آقایان ابراهیم رضایی وعیسی علیزاده با نوشتن پایان نامه پایان تحصیلات کارشناسی خود تحت عنوان منوگرافی روستا دل آباد  این کار  انجام شد.  که در همین وب سایت می توانید آن را ملاحظه نماید که زحمات ایشان از هر جهت قابل تقدیر است

هرچند تلاش های زیادی  در جهت  ثبت آداب ورسوم وشناسانیدن روستا انجام شده بود اما سازگاری لازم بود تا این  که زحمات گذشتگان پاس داشته شود وهم به ناگفته ها پرداخته شود لذا طراحی وب سایتی پیشنهاد گردید  . که شورای اسلامی ودهیاری نیز از آن استقبال نمودند.هرچند مخالفینی نیز داشت  که می گفتند با وجود کانل های تلگرامی نیازی به وب سایت نیست .

پس از رایزنی ها مختلف وب سایت  روستا از فروردین سال ۱۳۹۵ به همت جوانان پرتلاش روستا،شورای اسلامی،دهیاری،  وهیات تحریریه به منظور معرفی روستا، اطلاع رسانی ، ثبت آداب ورسوم وتشکر از تمامی آنانی که امروز ودیروز ،قلبشان برای آبادانی وارتقاء سطح فرهنگی روستا می تپد ومی تپیده راه اندازی شد.

خدا را شاکریم  که از همان روز های اول با استقبال خوب شما هم ولایتی ها فهیم  مواحه شدیم   که ما رابه ادامه راه امیدوارتر  کرد .

وب سایت روستای دل آباد  دست تمامی شما خوبان را برای همکاری می فشارد  شما می توانید نوشته ها ،عکس وهرآنجه در مورد روستا از قدیم تا جدید  را که فکر می کنید در حهت شناخت روستا مفید خواهد بود  را ارسال نماید تا در روزهای آینده در وب سایت به اسم خودتان  نظاره گر آن باشید.
منتظر  ارسال نقطه نظرات شما خوبان  وارتباط با هیات تحریریه  در جهت ارتقا سطح مطالب وظاهر  وب سایت می باشیم واز تمامی آنانی که ما را به طروق مختلف یاری کرده اند صمیمانه تشکر می نمایم 

باتشکر

ارسال نقطه نظرات

۰۹۱۵۱۶۳۳۶۵۶